Relații cu publicul

Poliția locala

Despre oraș

Alte informații

Invitaţie la petrecerea Revelionului în aer liber
Primăria Municipiului Lugoj împreună cu Casa de Cultură a Municipiului invită toţi lugojenii care doresc să treacă în noul an într-o atmosferă de muzică şi voie bună să petreacă Revelionul în aer liber.Evenimentul va avea loc pe platoul din fața Casei de Cultură a Sindicatelor. Cele două trupe invitate în acest an vor încerca să creeze o atmosferă specială la cumpăna dintre ani.

Petrecerea Revelionului 2018 – 2019 va începe pe 31 decembrie, la ora 22:30 şi se va prelungi până la miezul nopţii. Pentru întreţinerea atmosferei, vor susţine concerte trupele Mist din Lugoj și Crazy Little Queen Tribute Band din Budapesta, Ungaria.

Trupa Mist este binecunoscută și apreciată de lugojeni. Trupa budapestană va interpreta hiturile legendarei trupe Queen.

Organizatorii vă urează tradiționalul La Mulți Ani! cu speranța ca spectacolul de la trecerea dintre ani să fie unul reușit și audiența cât mai numeroasă.

Ultimele zece știri: