Anunţ proiect de hotărâre
Primarul Municipiului Lugoj ing. Francisc Constantin Boldea intenţionează intenţionează să promoveze Proiectul de hotărâre privind aprobarea costului mediu lunar de întreţinere şi a contribuţiei părinţilor/reprezentanţilor legali pentru copiii care frecventează creşele din subordinea Direcţiei de asistenţă socială comunitară în anul şcolar 2018 - 2019.

Proiectul de hotărâre împreună cu referatul compartimentului de specialitate se afişează la sediul Primăriei Municipiului Lugoj, se publică pe site-ul instituţiei și se transmite mass - mediei locale, conform procesului – verbal nr. 67.106 din 23.08.2018.

Persoanele interesate pot depune în scris propuneri, sugestii sau reclamaţii cu privire la proiectul de hotărâre mai sus menţionat până la data de 04.09.2018, orele 12.00, la Biroul relaţii cu publicul, parter camera 7.