ANUNŢ
Viceprimarul Municipiului Lugoj, Galescu Cristian Pavel, intenţionează să organizeze o dezbatere publică în data de 27.11.2018, începând cu ora 1200 la sediul Primăriei Municipiului Lugoj, P-ța Victoriei nr. 4, în Sala de consiliu, cu tema: Proiect de hotărâre privind aprobarea Planului Urbanistic Zonal -“Construire casă unifamilială P+1E”, municipiul Lugoj, județul Timiș, teren extravilan în suprafață de 4.350 m.p, înscris în C.F. nr. 410587 Lugoj ( Nr. C.F. vechi: 894 nedef.), Nr. cadastral 410587 ( Nr. cadastral vechi: A252/175).

Documentația aferentă poate fi consultată atât la avizier - ul instituției cât și pe site-ul Primăriei Municipiului Lugoj la secțiunea Consiliul Local -Dezbateri publice.

La dezbaterea publică sunt invitați să participe cetățenii municipiului Lugoj, presa locală, precum și orice persoană interesată.