Relații cu publicul

Poliția locala

Despre oraș

Alte informații

Programări telefonice pentru preluarea cerererilor pentru eliberarea actelor de identitate la Serviciul Public Comunitar Local pentru Evidența Persoanelor Municipiului Lugoj

Clic pe imagine pentru a mări
  Primăria Municipiului Lugoj aduce la cunoştinţa cetăţenilor că se pot face telefonic programări de preluare a cerererilor pentru eliberarea actelor de identitate la Serviciul Public Comunitar Local pentru Evidenţa Persoanelor Municipiului Lugoj.
  Programarea se poate face de luni până vineri între orele 10.00 – 12.00, la telefon 0256 352516, cu maximum 30 de zile înainte de data solicitată.
  Prin acest demers municipalitatea intenăionează să reducă numărul persoanelor care sunt nevoite să aştepte uneori perioade lungi de timp pentru depunerea cererilor de eliberare a actelor de identitate.

16.06.2021

Ultimele zece știri: