Invitație - Actualizarea Strategiei Integrate de Dezvoltare Urbană 2021-2027 a orașului nostru

Dragi cetățeni ai municipiului Lugoj,

  Zilele acestea finalizăm actualizarea Strategiei Integrate de Dezvoltare Urbană 2021-2027 a orașului nostru. Această activitate are ca obiectiv principal stabilirea celor mai importante proiecte ce vor fi implementate cu fonduri europene, de aceea părerea dumneavoastră cu privire la domeniile către care ar trebui dirijate fondurile este esențială.

  Așadar, vă adresăm invitația de a participa la consultarea care va avea loc miercuri, 13.10.2021, începând cu ora 17:00.

  În contextul pandemiei de COVID - 19, evenimentul se va desfășura ONLINE, prin intermediul platformei Zoom.

  Pentru a participa la această consultare, vă rugăm să accesați link-ul:

Pentru autentificare în ZOOM, folosiţi credenţialele:

   Passcode(parola): 093460

  Participarea la eveniment este liberă. Pentru informații suplimentare vă puteți adresa Biroului Management Proiecte, Programe din cadrul Primăriei Municipiului Lugoj, la adresa de email: proiecte@primarialugoj.ro