Iată, vin colindătorii!

Felicitări tuturor participanţilor! Colindele copiilor pot fi urmărite pe pagina oficială a evenimentului.

   Dragi Lugojeni, suntem încântaţi să vă transmitem că proiectul Primăriei Municipiului Lugoj Iată, vin colindătorii! are un mare succes.

Mulţumim educatorilor, învăţătorilor, profesorilor şi părinţilor pentru implicare.

Dată publicare 09.12.2020

  Dragi educatori, învăţători, profesori şi părinţi din Lugoj,

  În întâmpinarea sărbătorilor de iarnă, Primăria Municipiului Lugoj, invită toţi copiii şi elevii din oraş, cu vârsta cuprinsă între 3 şi 14 ani, să participe la proiectul "Iată, vin colindătorii!" cu sprijinul educatorilor, învăţătorilor, profesorilor sau părinţilor.

  Înscrierea copiilor în eveniment se face doar de către cadrele didactice sau de către părinţi, prin completarea formularului de mai jos, până cel târziu la data de 12 decembrie 2020.

Revedeţi aici evenimentul pe pagina de Facebook a Primăriei Municipiului Lugoj.