Anunț - Proiectul de hotărâre privind acordarea titlului de "Cetăţean de onoare al Municipiului Lugoj" domnului STREIAN NICOLAE-PAVEL

  Primarul Municipiului Lugoj, intenţionează să promoveze Proiectul de hotărâre privind acordarea titlului de „Cetățean de onoare al Municipiului Lugoj” domnului STREIAN NICOLAE – PAVEL.

  Proiectul de hotărâre împreună cu referatul inițiatorului se afişează la sediul Primăriei Municipiului Lugoj, se publică pe site-ul instituţiei la secțiunea Documente publice – Transparență decizională în administrația publică – Proiecte de hotărâri și se transmite mass - mediei locale, conform procesului – verbal nr. 77.902 din 09.08.2021.

  Persoanele interesate pot transmite sau depune propuneri, sugestii sau reclamaţii cu privire la proiectul de hotărâre mai sus menţionat până la data de 23.08.2021, orele 12:00 pe adresa de email contact@primarialugoj.ro. sau la sediul instituției, camera 7.

11.08.2021