„Lugoj2030”

  🏛Primăria Lugoj, împreună cu UrbanizeHub România, organizează o nouă acţiune în cadrul campaniei "Noi revitalizăm orașul".
  🖊Primăria municipiului Lugoj a început demersurile de inițiere și intenția de a demara procedurile care stau la baza actualizării documentației de urbanism P.U.G. Tema de proiect este documentul esențial care oferă toate datele și informațiile necesare elaborării unei noi documentații de urbanism.
  🤝Dragi lugojeni vă invităm să consultați tema de proiect privind actualizarea documentației de urbanism P.U.G., urmând ca în data de 21 martie 2022, începând cu ora 17:00 să discutăm despre viitorul și viziunea orașului nostru, la „Casa Bredicenilor” din strada V.V. Delamarina nr. 4.

Consultă tema de proiect aici: Link - https://arcg.is/1eWuD8

  📣Vă așteptăm! Haideți să ne implicăm în luarea celor mai bune decizii pentru viitorul orașului nostru.

#noiorasul #primarialugoj #urbanizehub #proximity #urbanismparticipativ