Lucrări de mentenanță la rețeaua de distribuție a energiei electrice
Clic pe imagine pentru a mări Primăria Municipiului Lugoj informează cetățenii că E-Distribuție Banat efectuează în oraș lucrări de mentenanță la rețeaua de distribuție a energiei electrice.
Pe durata lucrărilor va fi întreruptă temporar alimentarea cu energie electrică în următoarele zone și la consumatori după cum urmează:
•
Miercuri, 27 aprilie 2022, între orele 8.30-15.30 pe străzile: Vlad Țepeș (parțial), Zorilor și Ciprian Porumbescu;
•
Vineri, 29 aprilie 2022, între orele 9.00-17.00 pe străzile: General Ion Dragalina, Păun Pincio, Astălaş (parţial), Cloşca (parţial), Crişan, Hezerişului (parţial), Spinanţei, Romulus, Remus.
26.04.2022