Acordarea tichetelor de masă persoanelor care s-au vaccinat cu schema completă de vaccinare

  Primaria Municipiului Lugoj informează că, începând cu data de 25 mai 2022, persoanele vaccinate împotriva COVID-19 cu schema completă de vaccinare, care s-au vaccinat cu doza 2 pentru vaccinul Pfizer-BIONTech, Moderna, Astra-Zeneca sau doza unică Johnson&Johnson (după data de 3 septembrie 2021), sunt așteptate la Ștrandul municipal Lugoj pentru a ridica tichetele de masă în valoare de 100 lei/ persoană.
  Persoanele vaccinate cu doza 3 (booster) nu beneficiază de aceste tichete.
  Termenul în care se pot ridica aceste tichete valorice este de 6 luni de la data vaccinării cu schema completă
.
  Relații suplimentare se pot obține la numărul de telefon 0772.071.386. Programul de lucru este de luni până vineri între orele 8:00 și 16:00.
  Distribuirea tichetelor de masă către beneficiari se face pe baza cărții de identitate / buletinului de identitate în original.