Primăria Municipiului Lugoj vine în sprijinul persoanelor vârstnice de pe raza municipiului
  Primăria Municipiului Lugoj prin intermediul Direcției de Asistență Socială Comunitară, vine în sprijinul persoanelor vârstnice de pe raza municipiului cu servicii de livrare la domiciliu a produselor de strictă necesitate.

  Astfel, persoanele cu vârstă de peste 65 ani, fără aparținători și fără sprijin din partea altei persoane pot apela pentru aprovizionarea cu APĂ, ALIMENTE DE BAZĂ și MEDICAMENTE la Direcția de Asistență Socială Lugoj la numerele de telefon 0256/ 35 14 41 interior 256 sau 0256/ 32 99 61.

  Comenzile vor fi preluate până la ora 12:00 și vor fi livrate în cursul zilei următoare. Angajații D.A.S.C. Lugoj vor prezenta legitimațiile de serviciu.

Prof. ing. Francisc Boldea

Primarul Municipiului Lugoj