Căutare în ÅŸtiri

PoliÅ£ia locală

Despre oraÅŸ

ȘEDINȚA EXTRAORDINARÃ A CONSILIULUI LOCAL MUNICIPAL LUGOJ
Vineri, 10 februarie 2017, la orele 1400, în Sala de Consiliu a Primăriei Municipiului Lugoj va avea loc şedinţa extraordinarã a Consiliului Local Municipal Lugoj. Pe ordinea de zi sunt supuse aprobării următoarele Proiecte de hotăr âri: • Aprobarea Devizului General actualizat pentru lucrãrile rest de executat la obiectivul de investiții ,,Reabilitarea alimentãrii cu apã în municipiul Lugoj”. Inițiator: Primarul Municipiului Lugoj; • Aprobarea Devizului General actualizat pentru lucrãrile rest de executat la obiectivul de investiții ,,Reabilitarea sistemului de canalizare în municipiul Lugoj -Etapa I”. Inițiator: Primarul Municipiului Lugoj; • Aprobarea Devizului General actualizat pentru lucrãrile rest de executat la obiectivul de investiții ,,Zonã extindere sat Tapia – drumuri (strãzi)”. Iniþiator: Primarul Municipiului Lugoj.
09.02.2017