ANUNȚ
Primarul Municipiului Lugoj ing. Francisc Constantin Boldea intenționează să promoveze Proiectul de hotărre privind aprobarea Regulamentului de organizare și funcționare al Serviciului social ngrijire la domiciliu a persoanelor adulte cu dizabilități prin asistent personal” din cadrul Direcției de asistență socială comunitară Lugoj.

Proiectul de hotărre mpreună cu referatul compartimentului de specialitate se afișează la sediul Primăriei Municipiului Lugoj și se publică pe site-ul instituției, conform procesului verbal nr. 32.154 din 14.04.2017.

Persoanele interesate pot depune n scris propuneri, sugestii sau reclamații cu privire la proiectul de hotărre mai sus menționat pnă la data de 28.04.2017 orele 1200 la Biroul relații cu publicul, parter camera 7.